AnasayfaHaberlerGüvenli İnternet Günü'ne Özel Ekstra 2GB Google Drive Alanı!

Güvenli İnternet Günü’ne Özel Ekstra 2GB Google Drive Alanı!

Güvenli İnternet Günü (Safer Internet Day)’ne özel olarak güvenlik kontrolü yapanlara Google’dan ekstra 2GB Google Drive alanı hediye!

10 Şubat Güvenli İnternet Günü (Safer Internet Day) sebebiyle Google kullanıcılarına 2GB ücretsiz Google Drive depolama alanı imkanı veriyor. Bunun için tek yapmanız gereken Google güvenlik ayarlarınızı kontrol etmek.

İnternet güvenliğine dikkat çekmek amacıyla Google, güvenlik kontrollerini yapan tüm kullanıcılara ücretsiz olarak ekstra 2GB Google Drive alanı veriyor. Güvenli İnternet Günü ilan edilen 10 Şubat’a özel olarak verilen bu hediye, 17 Şubat 2015 tarihine kadar bu kontrolü yapan herkes için geçerli.

Güvenli İnternet Günü
Güvenli İnternet Günü

Google’dan ücretsiz olarak ekstra 2GB Drive alanı alabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:

  1. Google Güvenlik Kontrolü sayfasına gidin.
  2. Kurtarma bilgilerinizi, son etkinliğinizi, hesap izinlerini ve eğer aktif ise 2 adımlı doğrulama ayarlarınızı kontrol edin.
  3. Kontrolleri bitirdikten sonra aşağıdaki görüntüyü elde ettiyseniz, Google Drive hesabınıza 2GB ekstra alan eklenecektir (28 Şubat 2015 tarihinde ekleneceği belirtiliyor).
Google Güvenlik Kontrolü
Google Güvenlik Kontrolü

İnternet güvenliğinin önemini her zaman vurgulayan Google, Güvenli İnternet Günü’ne özel olarak verdiği bu hediye ile de kullanıcıları güvenlik kontrolü yapmaya teşvik ediyor. Bunun yanı sıra Google internet güvenliği için kullanıcıların Google Güvenlik Merkezi‘ndeki önerilere de bir göz atmasını tavsiye ediyor.

[vc_button title=”Google’ın Yeni Güvenlik Araçları İle Hesabınızı Güvende Tutun” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/googlein-yeni-guvenlik-araclari-ile-hesabinizi-guvende-tutun”]

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler