AnasayfaHaberlerGroupon Türkiye'den Çekilme Kararı Aldı

Groupon Türkiye’den Çekilme Kararı Aldı

Dünyaca ünlü fırsat sitesi Groupon, yaptığı açıklama ile 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Türkiye’deki faaliyetlerine son verdiğini duyurdu.

Türkiye’de Şehir Fırsatı ismi altında beş yıldan uzun süredir hizmet veren popüler fırsat sitesi Groupon, yaptığı bir açıklama ile Türkiye’deki faaliyetlerine son verdiğini duyurdu.

Açıklamada Türkiye’den çekilme kararının sebebi belirtilmese de, Türkiye pazarının beklentileri karşılamaması, bu çekilme kararının ardında yatan sebep olarak gösteriliyor.

Groupon Türkiye - Şehir Fırsatı
Groupon Türkiye – Şehir Fırsatı

Kullanıcıların Sehirfirsati.com adresine girdiğinde karşılarına çıkan açıklamanın tam metni ise şöyle:

“Sayın Müşterilerimiz,

Groupon Türkiye’nin sayfasına girmeye çalıştığınız için buraya yönlendirildiniz.

Üzülerek belirtmek isteriz ki, 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle Groupon, Türkiye’deki faaliyetlerine son vermiştir ve artık sizlere yeni fırsatlar sunamıyoruz.

Mevcut geçerli bir kuponu olan ve bununla ilgili herhangi bir soru sormak isteyen müşterilerimiz veya iş ortaklarımız detaylı bilgi almak için, info@sehirfirsati.com adresine e-posta göndererek veya 0850 2225477 danışma hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimize ulaşabilirler.

Sizlere yeni fırsatlar sunamadığımız için üzgünüz, ancak şimdiye kadar Groupon’a olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz.”

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler