AnasayfaHaberlerGoogle Play Books Türkiye'de Kullanıma Sunuldu

Google Play Books Türkiye’de Kullanıma Sunuldu

Android cihazlar üzerinden kullanılabilen Google’ın e-kitap mağazası Google Play Books Türkiye için kullanıma açıldı.

Türkiye’deki kullanıcıların çoğu nimetlerinden faydalanamadığı Google, Türk kullanıcılarını da planlarına katmaya başladı. Android cihazlar üzerinden kullanılabilen bir e-kitap mağazası olan Google Play Books’u artık Türkiye’de yaşayan kullanıcılar da kullanabilecek.

Artık Türk Lirası ile alışveriş yapılabilen Google Play Books online mağazasında “Akıl ve Beden Sağlığı, Bilgisayar ve İnternet, Bilim Kurgu ve Fantezi, Çocuklar ve Gençler, Din ve İnanç, Edebiyat ve Roman, Gizem ve Macera, İş Dünyası ve Yatırım, Karikatür ve Çizgi Roman” kategorilerinde kitaplar bulunuyor. Ayrıca “En İyiler” ve “Yeni Gelenler” şeklinde tercih konusunda kullanıcılara kolaylık sağlayacak olan iki ayrı sayfa daha bulunuyor.

google-play-books-2
google-play-books-2

Google Play Books’u hem Android uygulaması hem de web üzerinden Türkçe olarak kullanabilecek olan kullanıcılar, beğendikleri kitapları satın alması durumunda Android uygulaması ile otomatik olarak senkronize olabilecek, dolayısıyla hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak satın aldıkları kitaplara ulaşabilecekler. Bilgisayar üzerinden kitap satın alan kullanıcılar ise yine web ortamında bu kitapları okuyabilecekler. Ayrıca indirilebilir olan bu kitapları ekstra e-kitap programları ile de kullanabilecekler.

Google Play Books’u indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

google-play-books-3
google-play-books-3

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler