AnasayfaHaberlerFinish'ten Tek Taşlı Facebook Kampanyası

Finish’ten Tek Taşlı Facebook Kampanyası

Finish, Türkiye genelinde yaptığı kampanya ile her ay 3 kişiye tek taş pırlanta yüzük, 100 kişiye Finish Seti hediye ediyor.

Bulaşık deterjanı markası Finish, Facebook üzerinde ilgi çekici bir kampanya başlattı. “Parlak Kadınlar, Parlak Şehirler” adıyla Finish facebook sayfasında başlayan kampanya kapsamında, Facebook uygulamasına giren kişilerin önce yaşadıkları şehri seçmeleri gerekiyor. Yaşadıkları şehri seçip şehrine kaydolan kişiler Türkiye haritası üzerinde şehirlerini parlatmaya başlıyorlar. Böylece her ay çekilişle verilecek 100 hediye Finish seti için çekiliş hakkını kazanıyorlar.

Her ay dağıtılacak 100 Finish setini kazanma şansını artırmak isteyen kişiler ise uygulamaya arkadaş davet ederek çekiliş haklarını arttırabiliyorlar. Kampanya davetini kabul eden her 5 arkadaş karışılığında 1 çekiliş hakkının sahibi daha oluyorlar.

finish facebook kampanyası
finish facebook kampanyası

Pırlanta Yüzük Kazanmak İsteyenler Bir Sonraki Aşamaya Devam Ediyor

Çekilişe katılma hakkı dışında Finish’in her ay vereceği 3 pırlanta yüzükten birini kazanmak istiyen kişiler, kampanyanın “Pırlanta Yüzük için Devam” tuşuna basarak kampanyanın diğer aşamasına geçebiliyorlar. Bu aşamada “Yaşadıkları şehrin ve Finish’in kendileri için en parlak özelliğini” anlatmaları gerekiyor.

Bu aşamaya katılan ve Finish ile yaşadıkları şehrin kendileri için en parlak yönlerini anlatan kişiler arasında jüri her ay 3 güzel cevabı seçiyor. Böylece bu 3 cevabın sahipleri 3 tek taş pırlanta yüzüğün sahibi oluyor.

Kampanya linki: http://bit.ly/ParlakKadinlarParlakSehirler

Facebook sayfası linki: https://www.facebook.com/FinishTurkiye

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler