AnasayfaSosyal MedyaFacebook Profil Fotoğrafınıza Star Wars Işın Kılıcı Ekleyin

Facebook Profil Fotoğrafınıza Star Wars Işın Kılıcı Ekleyin

Tarafınızı seçin, profil fotoğrafınızda gösterin...

Facebook‘un kullanıcılara profil fotoğrafları kapsamında sunduğu yeni özellikler, özellikle son zamanlarda daha fazla gün yüzüne çıkmaya başladı. Daha önce eşcinsel evliliği ve Paris saldırıları gibi durumlarda uygulamaya koyulan geçici profil fotoğrafları, sonrasında spor kulüpleri logoları ile yeniden gündeme gelmişti. Facebook’un özel olarak hazırladığı bu değişikliklerin sonuncusu ise Star Wars oldu.

Serinin yenisi olan Star Wars: Güç Uyanıyor filminin 17 Aralık 2015 tarihinde gösterime girmesiyle ilişkilendirilen yeni Facebook özelliği ile, hali hazırda kullandığınız profil fotoğrafınıza iki farklı ışın kılıcı ekleyebiliyorsunuz.

Facebook Star Wars

Tarafınızı seçmek ve profil fotoğrafınızı geçici olarak değiştirmek için (eğer Facebook’un bildirimi otomatik olarak karşınıza çıkmadıysa) fb.com/profilepicframes adresini ziyaret edebilirsiniz. Açılan sayfada seçenekler arasında yer alan Star Wars’ı işaretleyerek tarafınızı seçip profil fotoğrafınızı geçici süreyle değiştirebilirsiniz.

Ya da Star Wars resmi Facebook sayfası üzerinden paylaşılan gönderinin altındaki “Şimdi Dene” butonuna butonuna tıklayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler