AnasayfaHaberlerDoYouBuzz, Türkiye’nin İlk Online İnteraktif CV Platformunu Lanse Ediyor

DoYouBuzz, Türkiye’nin İlk Online İnteraktif CV Platformunu Lanse Ediyor

Popüler online interaktif CV hazırlama platformu DoYouBuzz, Türkiye’deki hizmetini KariyerBuzz ile sürdürecek.

İlk olarak 2007 yılında kurulan ve 800 bin kullanıcıya ulaşan Fransa merkezli online interaktif CV hazırlama platformu DoYouBuzz, Fransa ve ABD’nin ardından şimdi de Türkiye’deki kullanıcılar üzerine yoğunlaşmış durumda.

Kullanıcıları online web, PDF ve mobil CV seçenekleri ile buluşturmayı hedefleyen DoYouBuzz, Türkiye’de Kariyerbuzz aracılığıyla; Türk adaylarının mesleki profillerine değer katarak işverenlerin gözünde görünür hale gelmeleri için gerekli imkanları sunmayı amaçlıyor.

Platform üzerinden sunulan hizmet ile kullanıcılar; CV’lerini interaktif, ücretsiz ve hızlı bir şekilde online, basılı ve mobil formatında çeşitli tasarım ve portfolyo seçenekleriyle, daha açık ve daha etkili bir şekilde, tüm arayüzlerle uyumlu, SEO ve sosyal ağlar için optimize edilmiş bir şekilde hazırlayabiliyor. Ek olarak; kapsamlı istatistikler ve analizler sayesinde de, hazırlanan profil ile kimlerin ilgilendiğini, CV’lerini kimlerin indirdiğini görüntüleyebiliyor.

DoYouBuzz
DoYouBuzz

Ücretsiz olarak kullanılabilen platformun, kullanıcılara daha fazla seçenek sunan bir de ücretli (Premium) planı bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar, oluşturdukları hesaplarını ve CV’lerini çok daha kişisel hale getirebiliyor.

Sundukları hizmetin henüz resmi lansmanı yapılmadan Türk adaylarının ilgisini çektiğini vurgulayan DoYouBuzz’ın CEO’su Ludovic Simon, bu büyümeyi hızlandırmak istediklerini ve bu pazarda yer alma konusunda iddialı olduklarını ifade etti.

DoYouBuzz’ın Türkiye distribütörlüğünü üstlenen ve “Kariyerbuzz” ismi ile DoYouBuzz’ın Türkiye’deki kullanıcı sayısını arttırarak, platformun gelişimine katkı sağlayacak kişi ise Tibet Demirel olacak.

Fransa ve ABD’nin ardından Türkiye pazarında da iddialı olacaklarını öne süren DoYouBuzz’ın, bu başarıyı gerçekten yakalayıp yakalayamayacağını ise önümüzdeki günlerde görmüş olacağız.

Daha fazla bilgi için: DoYouBuzz | Kariyerbuzz

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler