AnasayfaSosyal MedyaCanlı Yayın Uygulaması Live.ly 2 Milyon İndirmeye Ulaştı

Canlı Yayın Uygulaması Live.ly 2 Milyon İndirmeye Ulaştı

Söz konusu canlı yayın olduğunda; Facebook, Periscope veya YouTube dışında herhangi bir platformun çok fazla popüler olacağını tahmin edemeyiz. Ancak bu üç büyük platform dışında da popüler olan mobil uygulamaların olduğunu belirtmek gerekiyor.

Kullanıcıların müzik eşliğinde video çekebilmesini sağlayan Musical.ly uygulamasının bir diğer ürünü olarak ortaya çıkan Live.ly uygulaması, kullanıma sunulmasının üzerinden henüz iki hafta geçmiş olmasına rağmen 2 milyon indirmeye ulaşmış durumda.

Standart canlı yayın uygulamalarıyla temelde benzer özelliklere sahip olan Live.ly uygulaması, kullanıcılara çok daha fazlasını sunuyor diyebiliriz. Öyle ki uygulama ile sadece canlı yayın değil; aynı zamanda Sanal Hediye Sistemi (Virtual Gift System) sayesinde dijital hediye gönderme imkanı da bulunuyor.

Live.ly

Uygulama üzerinden ayrıca gerçek-zamanlı olarak canlı yayını izleyen kullanıcılar ile de etkileşim sağlanabiliyor.

Live.ly’nin kısa sürede bu denli büyümesini ise uygulama sahibi olan Musical.ly’nin kullanıcılar arasında oldukça yaygın olmasına bağlamak mümkün. Zira hali hazırda Musical.ly uygulaması da 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

Uygulamadan şimdilik sadece iOS kullanıcıları faydalanabiliyor. Android sürümünün ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz belli değil.

Live.ly: App Store

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler