AnasayfaHaberlerBridgestone'dan Babalığın Manifestosu: #BabaOluncaAnladım

Bridgestone’dan Babalığın Manifestosu: #BabaOluncaAnladım

Bridgestone’un sponsorluğunda, Babalar Günü için hazırlanan “Baba Olunca Anladım” isimli proje ile Türkiye’nin ilk Babalar Günü manifestosu yazılıyor.

“Emniyet Lastiği” sloganı ile emniyeti elden bırakmayan babalarla ortaklaşa çalışan global lastik markası Bridgestone, Babalar Günü’ne özel bir proje ile babalara, baba olduktan sonra keşfettikleri duyguları paylaştırtarak, Türkiye’nin ilk Babalar Günü Manifestosu’nu oluşturuyor.

Genelde ne düşündüklerini çok bilmediğimiz, duygularını sık sık ifade etmeyen babaları, belki de ilk defa dinleme, babalık duygusunun onlara öğrettikleri, keşfettirdiklerini görme şansı veren projeye bir çok ünlü babadan da destek var. Ozan Doğulu, Özgür Ozan, Mustafa Üstündağ, Ercan Kazaz gibi ünlü babaların da “Baba Olunca Anladım” mesajlarıyla dahil olduğu projenin videolarını www.babaolunca.com adresinden izleyebilir, eğer bir babaysanız projeye siz de dahil olabilirsiniz.

Projeye dahil olmak için www.babaolunca.com  adresine girerek,  #BabaOluncaAnladım hashtag’i ile tweet atmak yeterli. Sitede ünlü isimlerin baba olunca anladıklarına dair söylediklerini video mesaj olarak dinleyip, onlardan ilham almak da mümkün. Daha sonra Türkiye’nin her yerinden projeye katılacak babaların attıkları tweetler bir araya getirilerek Baba Olunca Anladım Manifestosu” oluşturulacak.

Türkiye’nin ilk Baba Olunca Anladım Manifestosu, web sitesi dışında, dergi ve gazetelerde de yayınlanacak. Babalar kendi yazdıkları cümleyi buralarda görecek ve bir anı olarak saklayabilecekler.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler