AnasayfaHaberlerTeknolojiyi Parmağınıza Getiren Akıllı Yüzük: Smarty Ring

Teknolojiyi Parmağınıza Getiren Akıllı Yüzük: Smarty Ring

Giyilebilir teknolojideki rekabet yeni kapılar açmaya devam ediyor. Yeni akıllı yüzük Smarty Ring ile akıllı telefonunuzu parmağınızdan yönetin.

Topluluk destekli fon toplama sitesi Indiegogo‘da tanıtılan yeni akıllı yüzük Smarty Ring ile akıllı telefonunuzun birçok temel özellikleri parmağınızdan kullanabiliyorsunuz.

Smarty Ring ile, iOS veya Android tabanlı akıllı telefonlarınıza gelen mesaj, çağrı ve sosyal platformlardan gelen bildirimleri görebiliyorsunuz. Ayrıca akıllı telefonunuzu müzik çalar veya kamera gibi özelliklerini bu akıllı yüzük ile kontrol edebiliyorsunuz. Teknolojiyi parmağınıza kadar getiren bu akıllı yüzüğün batarya süresi ise; 24 saat.

Kişilerin parmak ölçülerine göre sipariş verilebilen Smarty Ring’in fiyatı 175 dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca evli çiftler için de kadın ve erkek olarak ayrı tasarımlara sahip akıllı yüzüğün fiyatı da 300 dolar olarak düşünülmüş.

Indiegogo üzerinden tanıtılan akıllı yüzüğün üretime geçebilmesi için 40,000 dolar toplanması gerekiyor. Öyle ki ilgili bağış sayfasına baktığımızda hedeflenen rakamın oldukça üzerinde bir rakama ulaştıkları görülüyor. Yani Smarty Ring’ler üretime hazır.

Smarty Ring’in görsellerine ise aşağıdan bakabilirsiniz:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler