AnasayfaGenelTIME Dergisi 2016'nın En Çarpıcı Fotoğraflarını Belirledi

TIME Dergisi 2016’nın En Çarpıcı Fotoğraflarını Belirledi

İşte TIME Dergisi tarafından 2016 için seçilen yılın fotoğrafları...

Düzenli olarak her yıl birbirinden etkileyici yüzlerce fotoğraflara yer veren TIME dergisi, 2016’ya damgasını vuran fotoğrafları da belirledi.

2016 yılı kimileri için oldukça eğlenceli ve verimli geçerken, kimileri içinse üzüntülü ve acı dolu günler yaşatan bir yıl oldu. 2016 yılında yaşanan bu önemli anlar ise fotoğraflara da yansıdı.

Her yıl düzenli olarak “Yılın Fotoğrafları” altında onlarca, hatta yüzlerce fotoğraf paylaşan TIME Dergisi, 2016 yılının en çarpıcı fotoğraflarını belirledi. Toplamda 100 fotoğrafın yer aldığı arşivde ABD’deki başkanlık seçimleri, olimpiyatlar, terör saldırıları, göç krizi, ABD’deki siyah-beyaz ayrımcılığı ve 2016 yılına damga vurmuş diğer birçok olaya ilişkin fotoğraf yer alıyor.

Fotoğraflar arasında ayrıca Türkiye’den 15 Temmuz Darbe Girişimi, Artvin’deki maden faaliyetleri üzerine çıkan olaylar ve Çanakkale’de kıyıya vuran mülteciler ile ilgili bazı fotoğraflar da bulunuyor.

TIME dergisi tarafından seçilen ve 2016’ya damgasını vurmuş fotoğrafların bir kısmına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2015’e Damgasını Vuran En Çarpıcı Fotoğraflar

Fotoğrafların tamamını TIME üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

KAYNAKTIME

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler