AnasayfaSosyal MedyaYouTube'un Seçtiği 12 Değişim Elçisinden Biri Barış Özcan Oldu!

YouTube’un Seçtiği 12 Değişim Elçisinden Biri Barış Özcan Oldu!

Söz konusu kaliteli video içerik olduğunda Türkiye’de akla ilk gelen isimlerden olan Barış Özcan, YouTube’un seçtiği 12 değişim elçisinden biri oldu.

Popüler video devi YouTube, İngiltere’nin Londra şehrinde düzenlenen Summit for Social Change panelinde dünyanın dört bir yanından YouTube içerik üreticilerini ağırladı. Türkiye’den ise oldukça başarılı içerikleri ile ön plana çıkan Barış Özcan davet edildi.

YouTube’un sosyal değişim üzerine ilk kez düzenlediği zirve toplantısına onlarca ülkeden toplam 150 kişi davet edildi. Katılan 150 kişi arasından ise 12 kişi değişim elçisi (YouTube Creators for Change) olarak belirlendi. Türkiye’den davet edilen Barış Özcan ise bu başarılı 12 kişi arasında yerini aldı.

İlk 6 değişim elçisi
İlk 6 değişim elçisi

Sanat, tasarım ve teknoloji konularında ürettiği kaliteli içerikleriyle ön plana çıkan Barış Özcan, İngilizcede “storytelling” olarak bilinen “hikaye anlatıcılığı” çerçevesinde hazırladığı başarılı VLOG’lar ile yüzbinlerce kitleye ilham veriyor. Şimdi ise bu başarısı YouTube tarafından taçlandırılmış durumda.

Summit for Social Change paneline davet edilen 150 kişiden ve değişim elçisi olarak seçilen 12 kişiden biri olmayı başaran Barış Özcan, ayrıca konuşma yapması için belirlenen 3 kişiden de biri oldu.

Barış Özcan YouTube

Barış Özcan’ın YouTube’da an itibariyle 250 bine yakın abonesi bulunuyor. Dilerseniz Barış Özcan’ın şimdiye kadar en çok beğenilen videolarından bazılarına aşağıdan ulaşabilir; ya da kendisini buradan takip ederek yeni videolardan haberdar olabilirsiniz.

Barış Özcan’ın YouTube’un daveti ile ilgili hazırladığı videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler