AnasayfaSosyal MedyaVimeo Yeni Mobil Sitesini Kullanıma Sundu

Vimeo Yeni Mobil Sitesini Kullanıma Sundu

Popüler video platformu Vimeo, web sitesinin mobil versiyonunda yaptığı değişiklikler ile kullanıcılara daha iyi bir Vimeo deneyimi yaşatmak istiyor.

En popüler video platformlarından biri olan Vimeo, kullanıcılarına mobil cihazlar üzerinden artık çok daha kaliteli bir kullanım deneyimi sunacak. Web sitesinin mobil versiyonunda yaptığı değişiklikler ile; daha akıllı, daha hızlı ve daha video odaklı bir kullanım amaçlanıyor.

Vimeo’nun yeni mobil sitesinde; daha az ekran boşluğu, otomatik tam ekran izleme modu, izleme deneyimi arttıran modüller, yeni navigasyon menüsü ve daha birçok yenilik yer alıyor.

Vimeo mobil site
Vimeo mobil site

Yeni görünüm ve eklenen yeni özelliklerin yanı sıra mobil sitede bir de Watch Later / Sonra İzle özelliği bulunuyor. Böylece kullanıcılar -giriş yapmamış olsalar dahi- istedikleri videoları daha sonra izlemek için kaydedebilecekler. Ayrıca herhangi bir videoyu izledikten sonra kullanıcılara video paylaşımı ve diğer video önerileri de sunulacak.

Son olarak; tamamen yeni bir mobil deneyim yaşayacak olan kullanıcıların yakın zaman içinde Vimeo’ya ait yerel uygulamalar ile entegre halde çalışacak olan yeni özelliklere kavuşacakları da belirtildi.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler