AnasayfaSosyal MedyaArtık Viber'da Mesajı Göndermiş Olsanız Bile Silebileceksiniz

Artık Viber’da Mesajı Göndermiş Olsanız Bile Silebileceksiniz

Daha önce hiç pişmanlık duyduğunuz bir mesaj gönderdiniz mi?

Popüler mesajlaşma servisi Viber, kullanıcılarını sevindirecek yeni bir özelliği kullanıma sundu. Gelen yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar bundan böyle Viber üzerinden göndermiş olduğu mesajları silebilecek. Üstelik karşı tarafın gönderilen mesajı okuyup okumaması da farketmiyor.

Viber’a gelen özellik, sadece mesajı gönderen kişinin telefonundan değil; mesajı alan kişinin telefonundan da siliniyor. Ancak Viber silme işleminden önce kullanıcıya bunun için iki farklı seçenek sunuyor:

Viber mesaj silme

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görüldüğü üzere, silme işleminden önce iki seçenek sunuluyor. Kullanıcılar buradan göndermiş olduğu mesajı ister sadece kendi cihazından; isterse her iki taraftan (mesajı gönderen ve alan cihaz(lar)dan) silebiliyor.

Yani bundan böyle artık Viber üzerinden gönderdiğiniz ve daha sonradan pişmanlık duyduğunuz bir mesaj olursa, bunu kolay bir şekilde geri alabileceksiniz.

Yeni özelliğin an itibariyle Viber’ın hem Android hem de iOS versiyonlarında aktif edildiğini de belirtelim.

Viber: App Store | Google Play

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler