AnasayfaHaberlerTwitter'da Engellenen Kişiler Liste Halinde Görüntülenebilecek

Twitter’da Engellenen Kişiler Liste Halinde Görüntülenebilecek

Twitter’a gelen yeni özellik ile engellediğimiz kullanıcıları artık liste halinde görüntüleyebileceğiz.

Son zamanlarda güvenlik özelliklerine sürekli yenilerini katan Twitter, geçtiğimiz hafta itibariyle sınırlı sayıda kullanıcıya yeni bir hizmet sunmaya başladı. Bilindiği üzere, Twitter’da bizi rahatsız eden kullanıcıları engelleyebiliyor, fakat bu kişilerin listesini tek bir sayfada göremiyorduk. Ayarlar sayfasına eklenen engellenmiş hesaplar sekmesi ile artık engellediğimiz tüm kullanıcıların listesini tek bir sayfada inceleme imkanımız olacak. Bu yeni sistem ile engellediğimiz kullanıcılar profilimizi de görüntüleyemeyecek.

Twitter engellenen kişiler sekmesi
Twitter engellenen kişiler sekmesi

Twitter uygulamaya koymayı planladığı yeni güvenlik prosedürü kuralları ile kullanıcılara daha fazla hesap kontrolü sunmayı ve kişileri rahatsız eden hesapları raporlama sürecinde kolaylıklar sunmayı hedefliyor. Bu kapsamda önümüzdeki aylarda uygulamaya sunacağı özelliklerin ne olacağı ise şimdilik bilinmiyor.

[vc_button title=”Twitter’ın Pek Bilinmeyen 8 Özelliği ve İpuçları” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/twitter-bilinmeyen-ozellikleri-ipuclari”]

Henüz bir kaç gün önce uygulamaya konulan ve sınırlı sayıda kullanıcıların kullanabildiği engellenmiş hesaplar sekmesi ise önümüzdeki haftalarda herkesin kullanımına sunulmuş olacak.

Yazan: Dilek Erdensoy

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler