AnasayfaİnternetTwitch canlı karaoke oyunu Twitch Sings'i kapatıyor

Twitch canlı karaoke oyunu Twitch Sings’i kapatıyor

Popüler karaoke platformu Twitch Sings 1 Ocak 2021'de kapatılacak.

Oyun odaklı canlı yayın platformu Twitch, platformdaki popüler canlı karaoke oyunu olan Twitch Sings‘i kaldıracağını duyurdu.

Popüler karaoke oyununun 1 Ocak 2021‘de kaldırılacağını söyleyen şirket, Twitch platformundaki müzik topluluğunu yeni araçlarla büyütmek amacıyla bu kararın alındığını açıkladı.

Konuyla ilgili olarak yapılan resmi duyuruda Twitch Sings’in kaldırılacağı tarihe kadar platforma kullanıcıların keyfini çıkarabileceği 400 adet yeni şarkı eklendiği de duyuruldu. Yani kullanıcılar 1 Ocak 2021’e kadar bu şarkılar üzerinde karaoke oyunu oynayabilecek. 1 Aralık 2020 tarihinde şarkılar ve klipler yavaş yavaş kaldırılmaya başlanacak; 1 Ocak 2021 itibariyle de popüler oyun tamamen kaldırılmış olacak.

Görsel: Twitch

Kullanıcılar Twitch Sings üzerinden uygulamaya girip var olan şarkıları seçebiliyor ve düet yapmak için diğer oyuncuları davet edebiliyorlardı. An itibariyle Twitch platformu 3.6 milyon kullanıcısı sayısına sahip iken Twich Sings’te bu sayı 161 bin civarındaydı.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler