AnasayfaHaberlerTürkiye'nin Web Tabanlı Gelişmiş "Online Ön Muhasebe" Programı Kullanıcılarla Buluşuyor

Türkiye’nin Web Tabanlı Gelişmiş “Online Ön Muhasebe” Programı Kullanıcılarla Buluşuyor

Gelişmiş ve kolay kullanıma sahip web tabanlı online ön muhasebe programı olan Emuhasebe, işletmelerin en büyük yardımcısı olma iddiasıyla dikkat çekiyor.

İdeal Bilişim Hizmetleri şirketi tarafından piyasaya sürülen ve diğer web tabanlı ön muhasebe programlarının gelişmiş bir versiyonu olan Emuhasebe, küçük ve orta ölçekli işletmelerin en büyük yardımcısı olma iddiasıyla dikkat çekiyor.

Emuhasebe, ekstra muhasebe bilgisi gerekmeden, finans operasyonlarını kolay, verimli ve yönetimsel olarak sağlamak amacıyla geliştirilen, aynı zamanda şirket içi tüm muhasebenin tutulabildiği internet tabanlı finansal yönetim uygulaması sağlıyor.

Emuhasebe logo

E-muhasebe, fatura oluşturma ve yazdırma, kredi kartı ile online tahsilat, cari, kasa, banka, sipariş ve teklif fişleri ve anında raporlama gibi pek çok hizmeti tek bir platform üzerinden veriyor. İdeal Bilişim Hizmetleri Şirketi kurucusu ve yazılımcı Şafak Öktem yeni girişimleri ile ilgili olarak şunları aktarıyor:

“Emuhasebeyi hayata geçirirken şimdiye kadar geliştirilmiş tüm ön muhasebe programlarından farklı olarak, muhasebe bilgisi olmayan bir kullanıcının bile rahatlıkla kullanabileceği şekilde programlamayı hedefledik. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm muhasebe ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacak olması kısa sürede çok sayıda kullanıcıya ulaşmamızı sağlayacaktır.”

Emuhasebe girişiminin dijital iletişim danışmanlığını yürüten Serkan Eskalen ise yeni girişimi şöyle açıklıyor:

“Emuhasebe, sunmuş olduğu kolay arayüzü ve gelişmiş altyapısı ile tüm muhasebe fonksiyonlarını içinde barındırıyor. KOBİ firmaları için aranılan bir sistem olan Emuhasebe, akıllı telefon ve tabletlerden de kolayca yönetilebiliyor.”

emuhasebe.com

1 aylık ücretsiz deneme fırsatının sunulduğu Emuhasebe.com, sürekli destek ve güncellemeyi de aynı anda sunuyor. Lansmana özel yıllık 450 TL aktivasyon ücreti ile de satışa çıkmış durumda.

7 aylık bir çalışma sonucunda hazırlanan, yazılım ve donanıma 40 bin dolar harcandığı belirtilen emuhasebe programı kısa vadede büyümeyi hedefliyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler