AnasayfaHaberlerSony'den Yeni Kablosuz Walkman

Sony’den Yeni Kablosuz Walkman

Sony’den müzikseverleri mutlu edecek bir haber geldi. Sıradan bir kulaklık gibi görünen bu yeni ürün aslında bir walkman.

Son zamanlarda çeşitleri arttıkça, kulaklıklar önemli bir aksesuar haline geldi. Ama birçok kişinin ortak sorunu; kablolar. Üreticiler için de sorun olan şey; kablosuz tasarımlarda hem kulaklıkta, hem müzik çalarlarda kablosuz alıcı ve vericilerin ayrı ayrı bulunma zorunluluğu. İşte bu noktada insanlar için sorun olan durum da, ayrı ayrı şarj sürelerinin olması ve farklı sürelerde bitmesidir. Bunlarla uğraşmak istemeyince de bu durum pek cazip gelmiyor.

Sony hem bu sorunları göz önüne alarak hem de kaliteli müzik sistemi tasarlayarak özgün bir WH serisi walkman tasarladı.

WH serisi walkmanlerde müzik çalarlar kulaklığın içine entegre edilmiş. Böylece kullanıcının koşarken veya spor yaparken müzik dinlemesi için tek yapması gereken; kulaklığını takmak. NWZ-WH505 serisi walkman, 16 GB hafıza kapasitesi ve 20 saatlik çalışma süresiyle geliyor.

NWZ-WH303 ise bir düşük modeli ve 4 GB hafıza kapasitesine sahip. Yüksek bas değerlerine ulaşabilen kulaklıklar, son derece kaliteli ses çıkışı veriyor. Bir özelliği de, kulaklığı ayrıca eklenen bir kablo ile telefonlara, televizyonlara ve laptoplara da bağlamak mümkün.

Sony NWZ-WH505 Walkman
Sony NWZ-WH505 Walkman

Kaynak: Chip

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler