AnasayfaHaberlerPowerPoint Sunumlarınızı Apple Watch Üzerinden Yönetin

PowerPoint Sunumlarınızı Apple Watch Üzerinden Yönetin

PowerPoint’in iOS uygulamasını güncelleyen Microsoft, yeni sürümle birlikte uygulamaya Apple Watch desteğini getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Android için Office Remote uygulamasını duyuran Microsoft, bu sayede Android kullanıcılarının PowerPoint, Word, Excel dosyalarını uzaktan kontrol edebilmesini sağlamıştı. Şimdi de PowerPoint’in yeni iOS sürümüyle uygulamaya Apple’ın akıllı saati Apple Watch desteği getirdi.

Güncellenen PowerPoint iOS uygulamasıyla birlikte kullanıcılar, Apple Watch üzerinden sunumları başlatma, slaytlar arası geçiş yapma, anlık slayt durumunu görüntüleme gibi işlemleri gerçekleştirebilecekler.

Microsoft PowerPoint iOS uygulaması
Microsoft PowerPoint iOS uygulaması

Yeni sürümle birlikte kullanıcıların PowerPoint sunumlarını Apple Watch ile uzaktan yönetebilmesi, uygulamanın esnekliğini de arttırmış oldu. Ancak uygulamanın şu anda sadece iOS versiyonu üzerinden yönetilebildiğini; OS X sürümüyle uyuşmadığını da belirtmek gerekiyor.

Piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren Apple hayranlarının yanı sıra, geliştiricilerin de ilgi odağı haline gelen Apple Watch, bu sayede uygulama alanında da oldukça hızlı bir yükselişe geçmiş durumda. Birçok firma, marka ve diğer geliştiriciler, Apple Watch’a özel veya onunla uyumlu çeşitli uygulamalar geliştirmeye devam ediyor. Bakalım önümüzdeki günlerde bu akıllı saatin avantajlarından hangi markalar faydalanmaya devam edecek, hep birlikte görmüş olacağız.

Microsoft PowerPoint: App Store

KAYNAK9to5Mac

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler