AnasayfaTasarımPopüler Logoların Orijinal Hallerine "Instant Logo Search" İle Kolayca Ulaşın

Popüler Logoların Orijinal Hallerine “Instant Logo Search” İle Kolayca Ulaşın

Tasarımcıların sıklıkla karşılaştığı problemlerden biri de çalışmalarında kullanacakları logoların orijinal hallerine ulaşma sorunsalıdır. Google görseller, vektör siteleri vs gibi plaformlar üzerinden yapılan aramalarda çeşitli filtrelemeler ile bazı markaların logolarına ulaşılabilse de, bu logoların orijinal hallerine, SVG ve PNG uzantılı versiyonlarına ulaşmak problem haline gelebiliyor.

Instant Logo Search isimli bir internet sitesi ise bu probleme bir çözüm getirmiş durumda. Birçok popüler markaya ait logoların yer aldığı sitede, kullanıcılar istediği logoyu kolayca arayıp bulabiliyor; bu logoların SVG ve PNG versiyonlarını ücretsiz olarak indirebiliyor.

Instant Logo Search

Sitede ayrıca çoklu indirme seçeneği de mevcut. Yani kullanıcılar istedikleri markaların logolarını “Add to Bucket” seçeneği ile sepete ekleyerek bunların SVG, PNG versiyonlarını toplu halde indirebiliyor.

Instant Logo Search, logoların şeffaf, düzenlenebilir ve büyük hallerine yer vererek bu bağlamda tasarımcılara oldukça kolaylık sağlıyor. Tasarımcıları birçok farklı siteyi ziyaret ederek araştırma yapma zahmetinden kurtarmış oluyor.

KOGG tarafından geliştirilen ve SVG Porn, Logomono gibi sitelerin de katkı sağladığı Instant Logo Search projesi, aynı zamanda Product Hunt üzerinde de oldukça ilgi görmüş durumda.

Ayrıca bkz:

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler