AnasayfaHaberlerPeriscope'a Yatay Görüntü (Landscape) Desteği Geldi

Periscope’a Yatay Görüntü (Landscape) Desteği Geldi

Popüler canlı yayın platformu Periscope’ta, canlı yayınları artık yatay modda (landscape) da kaydedebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Twitter’ın da satın almasıyla birlikte farklı bir sosyal akım başlatan Periscope, sonunda yatay görüntü desteğine kavuşmuş durumda. Bugüne kadar sadece dikey görüntü kaydına izin veren Periscope, artık landscape modunu da destekleyecek.

Uygulamanın Android, iOS ve web sürümlerine gelen yeni güncelleme ile birlikte, kullanıcılar artık hem canlı yayın kaydı için hem de canlı yayınları görüntülerken yatay moda geçiş yapabilecek.

Periscope LandscapePeriscope’a gelen yenilikler sadece yatay mod desteğinden ibaret değil. Gelen yeni güncelleme ile birlikte özel canlı yayınları artık daha kolay hale getirmiş durumda. Kullanıcılar artık özel canlı yayınlarını karşılıklı takip ettikleri kişilere özel olarak filtreleyebiliyor. Ancak bu özelliği şimdilik sadece Android kullanıcıları kullanabiliyor. iOS’a ise yakın zamanda gelmesi tahmin ediliyor.

Periscope: Google Play | App Store

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler