AnasayfaHaberlerMalzemeciniz.com, Spreesy İle Hizmetini Instagram'a Getiriyor

Malzemeciniz.com, Spreesy İle Hizmetini Instagram’a Getiriyor

Çoklu satıcı sistemiyle ön plana çıkan Malzemeciniz.com, Spreesy satış modelini Instagram’da kullanan ilk e-ticaret firması oldu.

Online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2010 yılında kurulan ve online alışveriş fikrini bir adım öteye taşıyarak, çoklu satıcı sistemiyle yüzlerce ürünü tüketicilerine sunan Malzemeciniz.com, sağladığı hizmeti Instagram’da da sürdürmeyi amaçlıyor.

Sadece kendi portal yapısını değil, beraber çalışıp tedarik sağladığı satıcılarını da büyütmeyi hedefleyen Malzemeciniz.com, Spreesy ile sağladığı satış sistemi ortaklığıyla birlikte, ürünlerini Instagram’da da satmayı hedefliyor.

Spreesy - Instagram - Malzemeciniz.com
Spreesy – Instagram – Malzemeciniz.com

Spreesy, ABD’nin Seattle şehrinde kurulan, taze bir girişim olarak e-ticaret sitelerine ve doğrudan satıcılara Instagram üzerinden satış yaratma altyapısını sağlıyor. 10 binden fazla kullanıcıya (satıcıya) ulaşan Spreesy, PayPal yöntemiyle Instagram’da satış sistemine ayrı bir profesyonel dokunuş getiriyor. Malzemeciniz.com ise bu sistemi kullanan ilk Türk e-ticaret firması olma özelliğini taşıyor.

Aylık 130 bin tekil ziyaretçi ve 10 binden fazla sipariş ile 300 binden fazla ciroya sahip olan Malzemeciniz.com’un Instagram hesabına ve Spreesy mağazasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Malzemeciniz.com: Instagram | Spreesy

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler