AnasayfaHaberlerLG Bu Sefer Yuvarlak Akıllı Saat İle Geliyor

LG Bu Sefer Yuvarlak Akıllı Saat İle Geliyor

Akıllı saat konusunda iddialı olduğunu gösteren LG, IFA 2014 etkinliğinde bu sefer yuvarlak olarak tasarladığı yeni akıllı saatini duyuracak.

LG G Watch ile akıllı saat sektörüne giren LG, bu konudaki iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Önümüzdeki hafta düzenlenecek olan IFA 2014 etkinliğinde yeni akıllı saatini duyuracak olan LG bunun için bir de video hazırladı. Videoya göre yeni akıllı saat yuvarlak tasarıma sahip olacak.

Google’ın giyilebilir teknolojiler için geliştirdiği Android Wear işletim sisteminin piyasaya sürülmesinin üzerinden henüz 6 ay bile geçmemiş olmasına rağmen; LG’den Android Wear tabanlı ikinci bir akıllı saat geliyor. İlk olarak LG G Watch ile Android Wear tabanlı ilk akıllı saatini üreten LG, şimdi ise aynı Moto 360’ta olduğu gibi yuvarlak tasarım ile sahneye çıkıyor.

IFA 2014 öncesi yayınladıkları kısa videoda da görüldüğü üzere yuvarlak tasarıma sahip olacak olan yeni LG akıllı saati, Moto 360’da olduğu gibi farklı saat arayüzleri ile birlikte gelecek. Ayrıca videonun başında beliren “R” (Round) harfinin de yeni akıllı saat modelinin LG G Watch R ismi ile piyasaya sürüleceğini akıllara getiriyor. Eğer etkinlik başlamadan önce sızdırılmaz ise yeni akıllı saate dair teknik özellikleri ve diğer detayları 5 Eylül’de hepimiz görmüş olacağız.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler