AnasayfaSosyal MedyaKukla Süreyya Kadıköy Belediyesi'nin Instagram Hesabını Ele Geçirdi

Kukla Süreyya Kadıköy Belediyesi’nin Instagram Hesabını Ele Geçirdi

Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Kadıköy Belediyesi, Instagram fenomeni Kukla Süreyya ile birlikte oldukça keyifli bir Instagram çalışmasına imza attı.

İstanbul sokaklarında dolanan ve bir bir mekanları gezen Kadıköylü gezgin Kukla Süreyya, Instagram’da oldukça sevilen bir karakter. Kadıköy’den başladığı macerasına İstanbul’un diğer sokaklarında devam eden Kukla Süreyya, bu sefer Kadıköy Belediyesi’ni ziyaret etmiş gibi görünüyor.

İlk olarak sosyal medya hesapları üzerinden Instagram hesabının çalındığını duyuran Kadıköy Belediyesi, hesabın Kukla Süreyya tarafından ele geçirildiğini duyurdu.

Ardından hesabı ele geçiren Kukla Süreyya, artık belediyenin kendisinden sorulacağını söyleyerek, faaliyetlerini Kadıköy Belediyesi’nin Instagram hesabından paylaşmaya başladı.

1.

2.

3.

4.

5.

Sosyal medya platformlarını etkili bir şekilde kullanan Kadıköy Belediyesi, diğer yerel yönetimlere de örnek olması bakımından oldukça iyi işlere imza atıyor. Kadıköy’de oturan oturmayan birçok kişinin de sevgisini ve takdirini kazanmaya devam ediyor.

Takip etmek isterseniz: @kadikoybelediye | @kuklasureyya

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler