AnasayfaSosyal MedyaKaty Perry'nin Twitter Hesabı Hacklendi!

Katy Perry’nin Twitter Hesabı Hacklendi!

89 milyondan fazla takipçsiyle Twitter’da en fazla takip edilen Amerikalı şarkıcı Katy Perry’nin Twitter hesabı kimliği henüz belirlenemeyen bir hacker tarafından ele geçirildi.

Katy Perry’nin Twitter hesabı üzerinden atılan şüpheli tweetlerin farkedilmesi üzerine, hesap kısa süre içerisinde geri alındı ve hacker tarafından atılan tweetler hemen silindi.

Katy Perry Twitter hack

Agresif bir dil kullanarak çeşitli tweetler atan hacker, Katy Perry ile aralarında problem olduğu söylenen bir diğer ünlü şarkıcı Taylor Swift’ti de mentionlayarak “Seni özledim” tweeti attı. Ayrıca SoundCloud üzerinden aldığı ve Katy Perry’nin henüz yayınlanmamış “Witness” adlı bir şarkısıyla ilgili bir açıklamanın bulunduğu ekran görüntüsünü de paylaştı.

https://twitter.com/sw4ylol/status/737465286115237888

Hackerın hala aktif olan @sw4ylol isimli Twitter hesabını yöneten kişi olduğunu düşünülüyor. Buna göre profilde yer alan bilgiler doğrultusunda hackerın da Romanya’da yaşadığı tahmin ediliyor.

Durumun farkedilmesi üzerine ise hesap hızlı bir şekilde geri alındı ve atılan tweetlerin hepsi silindi.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler