AnasayfaSosyal MedyaJustin Bieber Instagram Hesabını Sildi

Justin Bieber Instagram Hesabını Sildi

Sosyal medyada da oldukça sevilen ve milyonlarca kişi tarafından takip edilen dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, 77.8 milyon takipçili Instagram hesabını sildi.

Justin Bieber’ın eski sevgilisi Selena Gomez‘den ayrılması ve ardından yeni sevgilisi Sofia Richie ile birlikte olan fotoğraflarını Instagram’da paylaşmasının ardından takipçileri tarafından topa tutuldu. Selena Gomez’in de bu tartışmalara girmesinin ardından Justin Bieber Instagram hesabını sildi.

Instagram hesap silme

Justin Bieber hayranlarının nefret dolu yorumlarının ardından Justin Bieber da “Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı gizli yapacağım.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Justin Bieber Sofia Richie

Ardından Justin Bieber’ın eski sevgilisi Selena Gomez de “Eğer nefretle başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.” şeklinde bir yorum yazarak Justin Bieber’a cevap verince tartışma hararetlendi.

Justin Bieber Selena Gomez

Olayların ağır sözlere varan noktaya kadar gelmesinin akabinde ise Justin Bieber, 77.8 milyon takipçili Instagram hesabını sildi.

Yaşanan bu durumun Instagram’ın geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni yorum moderasyonu özelliğine ne kadar ihtiyaç duyulduğunun da bir göstergesi olarak yorumlamak mümkün. Yakın zamanda Instagram’da artık kullanıcılar dilerse tek bir gönderiye ya da profilin tamamına yorum kapatma veya kelime filtreleme özelliklerini uygulayabilecekler.

KAYNAKBBC

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler