AnasayfaHaberleriPhone 6S, iPad Pro ve Yeni Apple TV 9 Eylül'de Tanıtılabilir

iPhone 6S, iPad Pro ve Yeni Apple TV 9 Eylül’de Tanıtılabilir

Söylentilere göre 9 Eylül 2015 tarihinde bir etkinlik düzenlemesi beklenen Apple, iPhone 6S, iPad Pro ve yeni Apple TV’yi bu etkinlikte tanıtacak.

Söylentilere göre herkesin merakla beklediği yeni Apple ürünleri çok yakında tanıtılmış olacak. Business Insider’ın haberine göre Apple, 9 Eylül 2015 tarihinde bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte iPhone 6S, iPad Pro ve yeni Apple TV‘yi gün yüzüne çıkaracak.

Business Insider’a göre etkinlik 7 Eylül haftasında gerçekleşecek, ancak alınan bilgiler 9 Eylül 2015 tarihinin etkinlik için en muhtemel tarih olacağını söylüyor. Zira geçen sene iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri de 9 Eylül tarihinde tanıtılmıştı.

Etkinlikte Apple‘ın sadece yeni iPhone modelini değil; aynı zamanda uzun süredir üzerinde çalıştığı bilinen yeni iPad Pro modelini ve yeni Apple TV modellerini de tanıtacağı düşünülüyor.

Etkinliğin ana konusunu oluşturacak olan ve iPhone 6S ismiyle gün yüzüne çıkması beklenen yeni iPhone modelinde, Force Touch teknolojisi, daha hızlı A9 işlemci ve gelişmiş kamera özelliklerine sahip olması bekleniyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler