AnasayfaHaberleriPhone 6 Çift Yönlü USB İle Gelebilir

iPhone 6 Çift Yönlü USB İle Gelebilir

Apple tedarikçilerinden olan Foxconn’un kaynak olarak gösterildiği fotoğraflar, iPhone 6’nın çift yönlü kullanılabilen USB kablosu ile geleceğini gösteriyor.

Eylül ayında tanıtılacak olan Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 6 ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor. Son söylentiler ise iPhone 6’nın iki taraflı olarak kullanılabilen ve USB 3 teknolojisini destekleyen USB kablosu (Lightning kablosu) ile birlikte geleceği yönünde.

İlk olarak geçtiğimiz hafta Nowhereelse.fr (ve Dianxinshouji.com) sitesi tarafından ortaya çıkartılan görüntüler, yeni nesil USB kablolarıyla ilgili düşünceleri arttırmıştı. Şimdi de, yeni iOS cihazlarına ait parçaları önceden sızdırması ile tanınan Sonny Dickson, attığı bir tweet ile iPhone 6’ya ait olduğu iddia edilen çift taraflı USB kablosunun fotoğrafını paylaştı.

Çift taraflı USB kablosu
Çift taraflı USB kablosu

Henüz doğruluğu resmi olarak ispatlanmayan bu görüntüler, birçok kullanıcıyı da şimdiden heyecanlandırmış durumda. Zira birçok kişi USB takarken ilk seferde doğru tarafı bulmaktan şikayetçi. Eğer fotoğraflar doğruysa Apple, küçük ama oldukça fayda sağlayacak olan bu yeniliği iPhone 6 ile birlikte kullanıcılar ile buluşturmuş olacak.

Aralarında Foxconn’un da kaynak olarak gösterildiği diğer fotoğraflara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler