Blender üreticisi Blendtec tarafından hazırlanan videolara bir yenisi daha eklendi. Bu sefer blender’a atılan cihazlar: iPhone 5S ve iPhone 5C.

Blender üretimi yapan Blendtec isimli şirket, blender’larının dayanıklılığını ispat etmek üzere hazırladığı viral reklam videolar sayesinde dünyaca bilinen bir marka haline dönüştü. Hazırladıkları videoların en çekici yanı ise, yeni çıkan cihazların ve diğer enteresan eşyaların blender’a atılarak saniyeler içinde paramparça edilmesi. Her yeni bir cihaz çıktığında (özellikle akıllı telefonlar), Blendtec’in CEO’su Tim Dickson kamera karşısına geçiyor ve o cihazı blender’a atarak saniyeler içinde tuz buz ediyor.

Son olarak, Apple‘ın yeni çıkardığı iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri için kamera karşısına geçen Tom Dickson, bu cihazları da tuz buz etmeyi başarıyor.

YouTube‘da 670 binlik aboneye sahip (14 Ekim 2013) Will It Blend? kanalı üzerinden yayınladıkları viral reklam videoları ile Blendtec şirketinin gerçekten başarılı bir pazarlama tekniği oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Will It Blend? kanalı üzerinden paylaşılan bütün videoları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tom Dickson - Will It Blend?
Tom Dickson – Will It Blend?