AnasayfaTeknolojiiPhone 12'nin duyurulacağı Apple etkinliğinin tarihi belli oldu

iPhone 12’nin duyurulacağı Apple etkinliğinin tarihi belli oldu

Tarih: 15 Eylül 2020 / Saat: 20:00

Haftalardır süren söylentilerin ardından merakla beklenen Apple etkinliğinin tarihi resmiyet kazandı.

Yapılan açıklamada iPhone 12 ve diğer yeni Apple ürünlerinin tanıtılacağı Apple etkinliğinin 15 Eylül 2020 tarihinde saat 20:00‘de (Türkiye saati) yapılacağı belirtildi. Pandemi sebebiyle fiziksel bir etkinlik yapamayacak olan Apple, canlı yayın üzerinden sanal bir etkinlik gerçekleştirecek.

Görsel: Twitter / jon_prosser

Etkinlikte neler tanıtılacak?

15 Eylül’deki Apple etkinliğinde neler tanıtılacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, söylentilere göre etkinlikte; iPhone 12 ve diğer yeni iPhone modelleri, yeni Apple Watch ve yeni bir iPad modelinin duyurulması bekleniyor.

Ayrıca Apple’ın ikisi iPhone 12 ve diğer ikisi de iPhone 12 Pro modelleri olacak şekilde bu kez 4 farklı iPhone modeli ile karşımıza çıkacağı da söylentiler arasında.

Apple’ın sevilen akıllı saati Apple Watch Series 5‘in devamı ve yeni iPad Pro modelinin de etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

15 Eylül tarihinde düzenlenecek olan iPhone 12 etkinliğini canlı olarak izlemek için ilgili tarih ve saatte Apple’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler