AnasayfaHaberlerİndir.com Mobil Uygulama Yarışmasında İlk Ay

İndir.com Mobil Uygulama Yarışmasında İlk Ay

İndir.com tarafından 4 Şubat 2014 tarihinde başlatılan Mobil Uygulama Yarışması’nda ilk ay geride kaldı. İşte ilk ayın verileri…

4 Şubat 2014 tarihinde başlayan, geliştiricilerin mobil uygulamalarını tanıtma fırsatı bularak birbirinden değerli hediyeleri kazanma fırsatı buldukları indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması‘nda birinci ay geride kaldı.

Mobil yazılım geliştiricilerinin yanı sıra kullanıcılar, dijital medya ve basılı medya tarafından da oldukça yoğun ilgi gören indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’nda geride kalan bir ay içerisinde yarışmaya dair bazı verilerde gün yüzüne çıktı.

Yarışmaya bugüne kadar kurallara uygun olmayan 27 iOS, 104 Android ve 23 Windows Phone uygulamasıyla, kurallara uygun olan 6 iOS, 45 Android ve 7 Windows Phone olmak üzere toplamda 212 uygulama başvurusu yapıldı. (Bazı uygulamalar bir kaç platformda olduğu için toplam sayılar farklılık göstermektedir.)

indir.com
indir.com

Ayrıca yarışmaya ait olan indir.com/yarisma web sitesini 4 Şubat’tan bu yana ortalama 2.17 dakika görüntüleme süresi ile 20 bin‘in üzerinde kişi ziyaret etti. Bunun yanı sıra Webrazzi, Turkcell Geleceği Yazanlar gibi tam 201 internet sitesi, PcNet Dergisi, Hürriyet Kampüs, Güneş, Yeni Şafak, Haber Vaktim, Konya Merhaba, Konya Postası ve Deha 20 gibi basılı medya da yarışma haberine yer verdi.

Başvuruların 15 Nisan 2014‘e kadar devam edeceği indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’na başvurmak ve detayları öğrenmek için http://indir.com/yarisma adresini ziyaret edebilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler