AnasayfaHaberlerGittiGidiyor'un Yeni Genel Müdürü: Gülfem Toygar

GittiGidiyor’un Yeni Genel Müdürü: Gülfem Toygar

Türkiye’nin popüler e-ticaret sitelerinden olan GittiGidiyor, genel müdürlük koltuğuna Gülfem Toygar’ı getiriyor.

GittiGidiyor’da yaşanan yenilikler devam ediyor. Bu ayın başında duyurduğu yeni GittiGidiyor logosu ve reklam filmi ile yeniliklere başlayan GittiGidiyor, son olarak şirkette genel müdür değişikliğine gittiklerini ve yeni genel müdürün belli olduğunu açıkladı.

Gulfem Toygar
Gülfem Toygar

2009 yılından beri Limango Türkiye Grup Şirketleri Genel Müdürü olarak görev yapan Gülfem Toygar, 1 Ocak 2014 tarihi itibari ile görevine bir eBay şirketi olan GittiGidiyor’un yeni genel müdürü olarak devam edecek. GittiGidiyor’un şu anki genel müdürü Cenk Angın ise yine eBay şirketinde ancak farklı bir pozisyonda görevine devam edecek.

eBay’in Avrupa Reklam, Operasyon ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alex von Schirmeister yapılan bu değişiklik ile ilgili; 7 yıl boyunca birlikte çalıştığı Cenk Angın’ın bilgi ve tecrübesinden artık yurtdışı pazarından faydalanmak istediklerini ve yılbaşı ile genel müdürlük koltuğuna oturacak olan Gülfem Toygar’ın da GittiGidiyor markasına büyük katkı sağlayacağına inandıklarını belirtti.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler