AnasayfaİnternetGoogle Servislerinde Erişim Sorunu!

Google Servislerinde Erişim Sorunu!

Türkiye’deki internet kullanıcıları Google‘ın servislerine erişim problemi yaşıyor. Erişim sıkıntısına neyin sebep olduğu ise henüz belli değil.

Kullanıcılar Google’a giriş yapmak istediklerinde aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü ile karşılaşıyor. Yaklaşık 10 dakika boyunca süren (ara ara hala devam eden) erişim sıkıntısının sadece Türkiye’den kaynaklanan bir problem olduğu düşünülüyor. Zira diğer ülkeler üzerinden (VPN) bağlantısı ile bu servislere erişim sağlanabiliyor.

Google erisim problemi

Erişim sıkıntısı sadece Google ile de sınırlı değil. Zira Google’ın dışında YouTube, Gmail, Google Analytics, Google Adsense, Google+ gibi diğer Google servislerinde de problem yaşanıyor.

Erişim problemi ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadığı gibi, bu sıkıntıya neyin sebep olduğu ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak yaşanan problemin tamamen giderilmediği; servisler açılsa dahi çok yavaş erişim sağlandığını da belirtmek gerekiyor.

Gelişmeler oldukça bu yazıyı güncelleyeceğiz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler