AnasayfaİnternetGamer'lara Yönelik E-Ticaret Sitesi Açıldı: GameForce.com.tr

Gamer’lara Yönelik E-Ticaret Sitesi Açıldı: GameForce.com.tr

WebMasto takipçilerine özel 50 TL'lik indirim kodunuzu almayı unutmayın!

Gamer’lara yönelik ürünlerin satıldığı ve performans bilgisayarlarından, mobil cihazlar için aksesuarlara kadar yüzlerce ürünün bulunduğu GameForce açıldı. GameForce, geniş ürün yelpazesi ve kalite çizgisiyle rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.

Dijital Girişim Mutfağı Digi.Kitchen girişimi GameForce.com.tr açıldı. Gamer’ların dünyasına hitap eden Türkiye’deki sayılı girişimlerden birisi olan GameForce, 1 Ağustos’tan itibaren satışa başladı. Gamer’lar için özel ürünlerin bulunduğu ve geniş ürün yelpazesiyle birçok gamer kesimine hitap eden GameForce, oyun meraklılarının ilgisini şimdiden çekmeye başladı.

Gamer’lar için Türkiye’de ilk: Sıvı Soğutmalı Konfigüre Bilgisayar

Oyuncuların en çok ihtiyaç duydukları şeylerin başında gelen performans bilgisayarlarını da bünyesinde barından GameForce, rakiplerinin sunmadığı bir kolaylığı da gamer’lara sunuyor. Performans bilgisayarını kendisi oluşturmak isteyenler, site üzerinden istediği özellikte ürünü oluşturup siparişini verebiliyor. Güncel olarak fiyat değişimi görülebildiği için de bütçesine göre hareket edebiliyor. Konfigüre bilgisayarını kendisi oluşturan gamer, en son çıkan oyunları en iyi şekilde oynama imkanına kavuşuyor.

GameForce

“Gamer’lar için sadece ürün satmıyoruz. Onlara hayat tarzı sunuyoruz”

GameForce’un kurucu ortaklarından Salih Çaktı, “GameForce olarak gamer’lar için ürün satmıyoruz. Gamer’ların yaşamlarında onlara değer katacak, sadece oyun oynarken değil günlük yaşamlarında da gamer kimliklerini yaşatabilecekleri bir hayat tarzı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kurucu ortaklardan İbrahim Çaktı da “Teknolojik ürünler satan internet mağazaları her kesime hitap ederken biz sadece gamer ürünlerine yoğunlaşmış durumdayız. Uzmanlık alanımız bu yönde olduğu için teknik destek ve müşteri memnuniyeti anlayışımız diğerlerine göre bir adım daha önce olacak” dedi.

WebMasto Takipçilerine Özel 50 TL’lik İndirim

Bu ayın (Ağustos 2016) sonuna kadar GameForce üzerinden 250 TL ve üzeri alışveriş yapan WebMasto takipçileri 50 TL değerinde indirim kuponu kazanacak. 50 TL değerindeki indirimi kazanmak için aşağıdaki indirim kodunu kullanabilirsiniz.

İNDİRİM KODU:GFWEBMASTO

Ayrıca 1 Ağustos 2016 – 1 Kasım 2016 tarihleri arasında site üzerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, bir sonraki alışverişte kullanacağı 10 TL‘lik indirim kuponu da kazanacak.

GameForce, www.gameforce.com.tr adresinde kaliteyi arayanlar için yayında.

digi.kitchen logo

Digi.Kitchen Hakkında

Dijital iş geliştirme ajansı olarak Eylül 2013 tarihinde kurulan Digibus’ı bünyesinde barından Digi.Kitchen, birçok alanda hizmet veriyor. E-ticaret danışmanlığı, dijitalleşme yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, dijital pazarlama gibi birçok alanda müşterilerine çalışmalar yapan Digi.Kitchen, ilk e-ticaret girişimi olan GameForce’u 1 ağustos 2016 tarihinde aktif hale getirdi. E-ticaret alanında büyük ses getirecek çalışmalar üzerinde yoğunlaşan Digi.Kitchen Türkiye’nin alanında en önemli firmalarından birisi olarak çalışmalarına devam ediyor.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler