AnasayfaİnternetFacebook, Ürün Arama Motoru TheFind'ı Satın Aldı

Facebook, Ürün Arama Motoru TheFind’ı Satın Aldı

Alışveriş siteleri ve mağazalar üzerinde ürün aramayı sağlayan popüler arama motoru TheFind, Facebook’un bünyesine katıldığını duyurdu.

E-ticaret siteleri üzerinde kolayca ürün aramayı sağlayan; kısaca ürün arama motoru olarak adlandırılan TheFind, web sitesi üzerinde yaptığı bir açıklama ile Facebook’un bünyesine katıldıklarını duyurdu. Satın alma miktarı ise belirtilmedi.

Yapılan açıklamada TheFind, kullanıcılarına 9 yıldır hizmet ettiklerini, bundan sonra ise Facebook ile güçlerini birleştirerek daha fazla kişiye ulaşacaklarını belirtmiş olsa da, platform önümüzdeki haftalarda kapatılmış olacak. Yani TheFind ve ekibi, çalışmalarını bundan böyle artık sadece Facebook için sürdürecek.

TheFind Facebook
TheFind Facebook

TheFind’ı satın almasıyla Facebook’un ürün reklamları için yeni planları olduğunu gösteriyor. Yani ürünler için artık daha fazla reklam seçenekleri ve dolayısıyla platform üzerinde daha fazla ürün reklamları görmeye başlayabiliriz.

Satın almanın ardından Facebook’un önümüzdeki günlerde reklamverenlere ne gibi seçenekler sunacağını ise hep birlikte görmüş olacağız.

• Ayrıca bkz: Facebook’un Yeni “Ürün Reklamları” İle Tanışın

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler