AnasayfaHaberlerFacebook Messenger Fotoğraflarınıza Çıkartmalar Ekleyin

Facebook Messenger Fotoğraflarınıza Çıkartmalar Ekleyin

Facebook’un duyurduğu Stickered for Messenger uygulaması ile artık Messenger üzerinden gönderdiğiniz fotoğraflara stickerlar (çıkartmalar) ekleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz Ekim ayında yorumlara çıkartma (sticker) ekleyebilme özelliğini duyuran Facebook, şimdi de fotoğraflara çıkartma yerleştirebilmemizi sağlayan yeni bir Sticker paketini kullanıma sundu: Stickered for Messenger

Şimdilik Android için geliştirilen Stickered for Messenger uygulaması ile kullanıcılar fotoğraflarına meşhur Facebook çıkartmalarını ekleyebilecek. Kullanıcılar ister daha önceden çekilmiş fotoğraflarına isterse uygulama üzerinden çektiği fotoğraflara bu çıkartmaları ekleyebilecek. Çektiği fotoğrafları ise uygulamadan çıkmadan direk Messenger üzerinden istedikleri kişilere gönderebilecek.

Stickered for Messenger
Stickered for Messenger

Düzenlenen fotoğrafları Stickered for Messenger üzerinden sadece Messenger ile paylaşabiliyorsunuz. Ancak fotoğraflar cihaza kaydedildiği için diğer platformlarda da paylaşma imkanınız var.

[vc_button title=”2014 Yılında Facebook’ta Yaşanan Önemli Anlara Göz Atın” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/2014-yilinda-facebookta-yasanan-onemli-anlara-goz-atin”]

Şimdilik sadece Android için kullanıma sunulan Stickered for Messenger uygulamasının yakın zamanda iOS için de yayınlanması bekleniyor.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

GÜNCELLEME: Uygulama iOS için de kullanıma sunulmuştur (indirmek için tıklayın).

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler