AnasayfaHaberlerFacebook LinkedIn'e Rakip Bir Servise mi Hazırlanıyor?

Facebook LinkedIn’e Rakip Bir Servise mi Hazırlanıyor?

Sosyal medya devi Facebook, iddialara göre LinkedIn benzeri bir profesyonel iş ağı kurmaya hazırlanıyor: “Facebook at Work”.

Sosyal medya devi Facebook, öyle ki artık kullanıcıların kişisel deneyim ile iş deneyimini ayrı tutacak gibi görünüyor. Financial Times‘ın yaptığı bir habere göre Facebook, kişisel ve iş hesaplarını ayrı ayrı kullanmak isteyen profesyoneller için Facebook At Work adında yeni bir platform üzerinde çalışıyor.

[vc_button title=”Facebook’un Alternatif İsim Ayarları Genişletildi” target=”_blank” color=”default” size=”size_large2″ href=”https://www.webmasto.com/facebook-alternatif-isim-ayarlari-genisletildi”]

Çoğu Facebook kullanıcısı, iş saatleri içinde Facebook’a erişim sağlama konusunda çeşitli kısıtlamalarla karşılaşabiliyor. Facebook’un üzerinde çalıştığı yeni platform ise bu problemi ortadan kaldıracak gibi görünüyor. Facebook At Work adı verilen yeni LinkedIn benzeri servisin, tamamen iş dünyası ve profesyonellerin hedef alındığı bir servis olacağı belirtiliyor.

Facebook At Work
Facebook At Work

Habere göre Facebook At Work servisinin arayüzü aynı Facebook gibi olacak. Haber Kaynağı ve grupların da yer alacağı yeni serviste, kullanıcılar iş profillerini kişisel profilleri ve kişisel paylaşımlarından ayrı tutabilecek.

Konu ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmasa da şimdilik sadece söylentilerden ibaret olan Facebook At Work servisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler