AnasayfaHaberler@facebook.com Uzantılı E-posta Adreslerinin Devri Kapanıyor

@facebook.com Uzantılı E-posta Adreslerinin Devri Kapanıyor

Facebook’un kullanıcılara sunduğu @facebook.com uzantılı e-posta adresleri, çok fazla kullanılmadığı gerekçesiyle kapatılıyor.

2010 yılının Kasım ayında kullanıma sunulan @facebook.com uzantılı e-posta adresleri büyük bir heves ile açılmış olsa da bugün çok az kişi tarafından kullanılıyor. 3.5 yıl sonunda gelinen noktaya baktığımızda ise bu hizmeti kullanan kişi sayısı Facebook’u pek tatmin etmemiş gibi görünüyor. The Verge’ün haberine göre, bu sebepten dolayı Facebook da bu e-posta servisini kapatma kararı aldı.

Facebook tarafından doğrulanan haberde bir Facebook sözcüsü, kullanıcıların Facebook e-posta adreslerini kullanmadığı gerekçesiyle artık bu servisi kapatacaklarını açıkladı. Kısacası Facebook e-posta girişiminde başarısız oldu.

Sonuç olarak artık @facebook.com uzantıları geçerli olmayacak. Bu adreslere gönderilen e-postalar ise bundan sonra kullanıcıların hesaplarında kayıtlı olan birincil e-posta adresine gönderilecek.

 

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler