AnasayfaİnternetEnvato'dan Türk Kullanıcılar İçin PayPal Alternatifleri

Envato’dan Türk Kullanıcılar İçin PayPal Alternatifleri

Fotoğraftan müziğe, şablonlardan videolara kadar birçok alanda dijital ürün satışının yapıldığı dünyanın en büyük platformlarından olan Envato, PayPal‘ın Türkiye’den çekilmesinin ardından alternatif ödeme seçeneklerini açıkladı.

Geçtiğimiz Mayıs ayının sonunda BDDK’dan lisans alamaması gerekçesiyle Türkiye’deki faaliyetlerini durdurma kararı aldıklarını açıklayan PayPal, ülkedeki birçok kullanıcısını da zor durumda bırakmıştı. Özellikle Envato gibi platformlarda PayPal’ın Türkiye’deki kullanıcılar arasında en fazla tercih edilen ödeme yöntemlerinden biri olduğunu söylemek mümkün.

PayPal’ın Türkiye’den çekilmesinin ardından kullanıcılarını zor durumda bırakmak istemeyen Envato da, PayPal’ın yerine kullanabilecekleri alternatif ödeme yöntemlerini e-posta yoluyla kullanıcılarına gönderdi.

Gönderilen e-postaya göre Türkiye’deki Envato kullanıcıları PayPal’a alternatif olarak Skrill, Payoneer veya Swift gibi sistemleri kullanabilecekler. Kullanıcılar ayrıca Envato’nun kendi sistemi olan Envato Credit veya standart kredi kartıyla da ödemelerini gerçekleştirebilecekler.

Gönderilen e-postanın orijinal haline aşağıdan ulaşabilirsiniz:

PayPal Envato Türkiye

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler