Son çıkan akıllı telefonları satın alıp işkence etmesiyle tanınan TechRax, şimdi de iPhone 7 Plus’ı Burç Halife’nin tepesinden aşağıya bıraktı.

Elektronik cihazların maruz bırakıldığı zorlu testleri izlemeyi seviyorsanız, TechRax ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Son çıkan akıllı telefonları satın alarak üzerinde adeta akla gelmeyecek deneyler uygulayan popüler YouTube kanalı TechRax, şimdi de dünyanın en uzun binasının tepesinden aşağıya iPhone 7 Plus bıraktı.

828 metre uzunluğu ile (şimdilik) dünyanın en uzun yapısı olma özelliği taşıyan Dubai’deki Burç Halife, bu kez ilginç bir teste şahit olmuş durumda. TechRax tarafından yapılan deneyde, video sahibi Burç Halife’nin en tepesine çıkarak iPhone 7 Plus’ı aşağıya doğru bırakıyor. Tabi söz konusu TechRax olduğunda bunun arkasında bir amaç aramak da gerekmiyor.

1 KM Yüksekliğe Sahip Dünyanın En Uzun Kulesi İle Tanışın

Videoyu eğlenceli bulanların yanı sıra, aşağıya bırakılan telefonun başkalarına zarar verme ihtimalinden dolayı yapılan düşürme testinin oldukça tehlikeli olduğunu söyleyenler de var. Ki bu konuda haklı olduklarını da söylemek gerekiyor.

İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz: