AnasayfaHaberlerChrome Remote Desktop iOS Uygulaması Yayınlandı

Chrome Remote Desktop iOS Uygulaması Yayınlandı

Bilgisayarınızı mobil cihazınızdan (remote) yönetebilmenizi sağlayan Chrome Remote Destkop’un iOS uygulaması kullanıma sunuldu.

Bilgisayarları mobil cihazlar ile uzaktan (remote) yönetebilmenizi sağlayan ve daha önce sadece Android cihazlarda kullanılabilen Chrome Remote Desktop uygulaması şimdi de iOS cihazlar için kullanıma sunuldu.

App Store üzerinden indirebileceğiniz Chrome Remote Desktop uygulaması ile bilgisayarınız yönetebilmeniz için bir Chrome uygulamasına daha ihtiyaç var. Chrome Web Mağazası üzerinden Chrome Uzaktan Masaüstü uygulamasını indirdikten sonra, ilgili mobil uygulamayı eşleştirerek bilgisayarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Chrome Remote Desktop iOS
Chrome Remote Desktop iOS

Ücretsiz olarak kullanılabilen Chrome Remote Desktop uygulaması yaklaşık olaran 1 senedir Android cihazlarda kullanılabiliyor. Ücretsiz, sade ve hızlı olması da uygulamayı diğer rakiplerine göre çok daha cazip hale getiriyor. İndirip kullanmaya başlamak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Chrome Remote Desktop: App Store | Google Play | Chrome Web Mağazası

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler