AnasayfaİnfografiklerChange.org Türkiye 2. Yaşını Kutluyor

Change.org Türkiye 2. Yaşını Kutluyor [İNFOGRAFİK]

İmza kampanyalarının düzenlendiği popüler platform Change.org, hazırladığı bir infografik ile Türkiye’deki 2. yaşını kutluyor.

Tüm dünyada 77 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan dijital imza platformu Change.org, Türkiye’de 2012 yılından bu yana hizmet veriyor. Bu süreç içerisinde iyi bir ilerleme kateden platform, 2. yaşını hazırladıkları bir infografik ile kutluyor.

Geçtiğimiz 2 yıl içerisinde 3 milyondan fazla Türk kullanıcı sayısına ulaşan platform, aynı zamanda 270 imza kampanyasının da başarıya ulaşmasını sağladı. Açtığı kampanyalarda başarı oranı en yüksek olan şehirler ise; Antalya (%10), Adana (%7), (İstanbul ve İzmir (%5), Bursa ve Ankara (%4).

Başlatılan imza kampanyalarında en popüler olan konular ise; İnsan Hakları (%35), Çevre (%17), Eğitim (%13), Hayvan Hakları (%10), Ekonomik Adalet (%9), Ceza Adaleti (%8), (Sağlık %6) olarak belirtiliyor.

Konu ile ilgili olarak Change.org tarafından hazırlanan infografiği aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Change.org İnfografik
Change.org İnfografik

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler