AnasayfaTeknolojiAssassin's Creed Odyssey Oyuncuları "Tavuklardan" Şikayetçi

Assassin’s Creed Odyssey Oyuncuları “Tavuklardan” Şikayetçi

Assassin’s Creed Odyssey oyuncuları, oyun içerisindeki tavukların sürü halinde saldırdığını ve birkaç kez onları öldürdüğünü söyleyerek durumdan şikayetçi oldu.

Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Odyssey, 5 Ekim tarihinde satışa sunuldu ve eşsiz görselliğiyle şimdiden oyuncuları kendiye hayran bırakmayı başardı. Eleştirmenler de dahil olmak üzere birçok kişi oyunu beğendi, ancak bazı oyuncular Antik Yunan kahramanı olma yolundaki serüvenlerinde karşılaştıkları tavuklardan şikayetçi.

Assassin's Creed Odyssey
Görsel: Amazon

Birçok oyuncu Reddit üzerinden oyun içerisindeki tavuklarla ilgili şikayetlerini dile getirdi. Yapılan paylaşımlara göre sürü halinde dolaşan ve olur olmadık yerlerde oyunculara saldıran tavuklar, gerçek hayattaki tavuklara kıyasla çok daha tehlikeli. Bazı oyuncular tavuklar tarafından öldürüldüklerini, hiçbir şey yapmadıkları durumda bile tavuk çeteleri tarafından saldırıya uğradıklarını belirtti.

Tavukların şiddetine maruz kalan bazı oyuncular bu durumu eğlenceli bulsa da, bazıları da oyunun gerçekçiliği ve oyuncuların eğlenmesi açısından tavukların saldırganlığının ve hasarının azaltılmasını faydalı buluyor.

Tüm Zamanların En İyi 50 Oyunu

KAYNAKKotaku

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler