AnasayfaHaberlerAcer'dan Modaya Farklı Bir Yorum: Selfie Şapkası

Acer’dan Modaya Farklı Bir Yorum: Selfie Şapkası

Dünyayı kasıp kavuran selfie akımının ardından piyasaya çıkan ürünlere bir yenisi daha eklendi. Ancak bu seferki biraz daha farklı: Selfie şapkası.

Tüm dünyada bir fenomen haline gelen ve en fazla çekilen fotoğraf tarzı olan selfie, artık piyasaya çıkan yeni ürünleri de etkiliyor. Akıllı telefonlara gelen spesifik selfie özellikleri, geliştirilen selfie uygulamaları, fotoğraf malzemeleri arasında yer alan selfie çubukları bunlardan sadece birkaçı. Teknoloji şirketi Acer ise tüm bunlardan çok daha farklı bir ürün tasarlamış durumda: Selfie şapkası.

Buna da bir göz atın >> ASCII Karakterler İle Selfie Fotoğrafınızı Çekin

Teknoloji şirketi Acer, London Fashion Week’te sergilemek üzere bir tasarımcı ile anlaşarak selfie şapkasını tanıttı. Işıltılı pembe rengine sahip olan şapka, kendisine bağlanan bir tablet (Acer Iconia A1-840) ile oldukça ilginç bir görünüme sahip olmuş durumda. Acer ile tasarımcı Christian Cowan-Sanluis işbirliği içinde tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilecek olan selfie şapkasının, daha önce Lady Gaga’nın kullandığı bir şapkadan esinlendiği de belli oluyor.

İşte selfie şapkasına ait görüntüler:

Selfie şapkası
Selfie şapkası
Selfie şapkası
Selfie şapkası
Selfie şapkası
Selfie şapkası
Tasarımcı Christian Cowan-Sanluis (solda)
Tasarımcı Christian Cowan-Sanluis (solda)
KAYNAKEngadged

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler