AnasayfaSosyal Medya2015'in En Popüler YouTube Videoları Seçildi (Türkiye ve Global)

2015’in En Popüler YouTube Videoları Seçildi (Türkiye ve Global)

Sosyal medya, internet ve teknoji dünyasında 2015’in en iyileri paylaşılmaya devam ediyor. Son olarak popüler video platformu YouTube da 2015’in EN’lerini paylaşan platformlar arasında girmiş durumda.

Hazırladığı YouTube Rewind sayfasında yılın en popüler videolarına yer veren YouTube, bölgesel olarak ve dünya genelinde bazı listeler hazırladı. İzlenme sayıları, beğeniler, paylaşımlar, aramalar, parodiler, remiksler ve yorumlar gibi parametrelerin ele alınmasıyla hazırlanan listelerde 2015’in en çok konuşulan YouTube videoları yer alıyor.

WebMasto 2015 EN'ler

YouTube Rewind 2015 için hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilir, sayfanın devamında ise YouTube’un 2015’teki en popüler videolarına ulaşabilirsiniz.

Videonun kamera arkası çekimleri için buraya tıklayabilirsiniz.

NOT: Aşağıdaki videolar oynatma listesi olarak hazırlanmıştır. Videolar arasında geçiş yapmak için sol üst köşedeki menüyü açabilir, ya da videonun altındaki “ileri” ve “geri” butonlarını kullanabilirsiniz.

2015’te Trend Olan Videolar (Global),

2015’te Trend Olan Müzik Videoları (Global)

2015’te Trend Olan Videolar (Türkiye)

2015’te Trend Olan Müzik Videoları (Türkiye)

Geçen senenin (2014) en iyi YouTube videoları ve müzik kliplerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler