AnasayfaHaberlerOnline Dergi Hazırlama Platformu Zeen.com Kapatılıyor!

Online Dergi Hazırlama Platformu Zeen.com Kapatılıyor!

YouTube kurucuları tarafından açılan online dergi hazırlama platformu Zeen.com kapatılıyor.

YouTube kurucuları Steve Chen ve Chad Hurley tarafından 2012 yılının ortalarında açılan Zeen.com, 8 Aralık 2013 tarihinden itibaren artık kullanılamayacak. Zeen’in resmi blog sayfasında yapılan duyuruda kapatma kararı ile ilgili; AVOS (Zeen’in arkasındaki şirket) olarak yeni duyurdukları video paylaşım platformu Mixbit.com üzerinde yoğunlaşmaya karar verdikleri belirtildi.

Blogdan yapılan duyuruya ek olarak Zeen kullanıcılarına e-posta yoluyla da bu kapatma kararının duyurusu yapıldı. Kullanıcılara gönderilen e-postada; sitenin kapatılmasıyla birlikte, kullanıcıların Zeen üzerinden oluşturdukları online dergilerin silinmemesi için yapılması gereken yedekleme seçenekleri de belirtildi.

Bundan sonra üzerinde yoğunlaşmak istedikleri yeni projeleri Mixbit ise Instagram ve Vine uygulamalarına benzer özellikler taşıyor. Bunlara ek olarak Mixbit, kullanıcılara video düzenleme ve video birleştirme imkanı da sunuyor.

zeen.com
zeen.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler