AnasayfaHaberlerYouTube, Videolar İçin Ücretsiz Müzik Kitaplığı'nı Kullanıma Sundu

YouTube, Videolar İçin Ücretsiz Müzik Kitaplığı’nı Kullanıma Sundu

YouTube’a yüklenen bir videoya arka plan müziği eklemek isteyenler, ücretsiz olarak YouTube Müzik Kitaplığı’nı kullanabilecek.

YouTube’a yüklenecek bir videoya arka plan müziği bulmakta zorluk çekenlere YouTube, “Müzik Kitaplığı” hizmeti ile yardımcı olacak. YouTube’un bu yeni hizmeti içinde; videoya müzik ekleme, varolan müzikleri indirebilme ve kendi müziğini ekleme gibi seçenekler olacak.

Tür, Ruh Hali ve Enstrüman olarak üç farklı müzik türü içeren Müzik Kitaplığı’nda 150’den fazla müzik bulunuyor.  Kullanıcılar video yöneticisini kullanarak, belirledikleri bir müzik türünü seçip videolarına ekleyebilecekler. Kullanıcıların, müzikleri 320 kbps kalitesinde MP3 olarak indirilmesine de imkan veriliyor.

Müzik Kitaplığı’na ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

YouTube’un resmi blogu üzerinden duyurulan Müzik Kitaplığı özelliğini her geçen gün geliştireceklerini belirten YouTube ekibi ayrıca, kitaplığa katkıda bulunmak isteyen müzisyenlerin de buradaki sayfadan onlara ulaşmalarını istediklerini belirtti.

YouTube Müzik Kitaplığı
YouTube Müzik Kitaplığı

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler