AnasayfaHaberlerWebMasto'dan 10 Kişiye 1 Yıllık Pagegy Üyeliği Hediye!

WebMasto’dan 10 Kişiye 1 Yıllık Pagegy Üyeliği Hediye!

WebMasto ve Pagegy işbirliğinde hazırlanan hediye kampanyası ile takipçilerimiz arasından 10 kişiye 1 yıllık Pagegy üyeliği hediye ediyoruz.

WebMasto takipçilerine ilk hediye kampanyamızı hazırlamış bulunmaktayız. İlk hediye kampanyamızda WebMasto takipçileri arasından 10 kişiye (ayrı ayrı) 149 dolar değerinde 1 yıllık ücretsiz Pagegy üyeliği hediye ediyoruz.

Saniyeler içinde kendi online alışveriş mağazanızı oluşturmanızı sağlayan Pagegy’da, 1 yıllık ücretsiz üyelik kazanmak için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz yeterli.

Hediye kampanyası şartları

WebMasto ücretsiz Pagegy üyeliği kampanyasına dahil olmak için;

  1. WebMasto Facebook sayfasını (facebook.com/WebMasto) beğenmelisiniz,
  2. Bu linkteki Facebook gönderisini Facebook üzerinden paylaşmalısınız.

Önemli Not: İlgili Facebook gönderisini “Herkese Açık” olarak paylaşmalısınız. Aksi halde yapılan paylaşımlar geçersiz sayılacaktır. Nasıl yapılacağını buradaki örnekten öğrenebilirsiniz.

Hediye kampanyasını kazananlar bu iki şartı da yerine getiren kişiler arasından belirlenecektir. Kazananlar 21 Kasım 2014 Cuma günü WebMasto.com üzerinden ve WebMasto sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak ve kazananlardan bize iletişim bilgilerini göndermeleri istenecektir.

149 dolar değerinde olan 1 yıllık Pagegy üyeliğine ücretsiz sahip olacak olan kişiler Pagegy’ın aşağıdaki avantajlarından faydalanabilecektir.

  • Sınırsız ürün ekleme,
  • Sınırsız trafik,
  • Sınırsız web alanı,
  • Paypal ödeme altyapısı,
  • Kargo Tanımlama,
  • Kapıda ödeme ve Banka havale.

Pagegy nedir?

Pagegy
Pagegy

İnternet çağımızın getirdiği yenilikler hayatımızı her geçen gün daha çok kolaylaştırmaktadır. Özellikle e-ticaret sitelerinin ülkemizde ve dünyadaki örnekleri bu durumun en basit yansımasıdır. Günümüzde oldukça popüler hale gelen e-ticaret siteleri, birçok internet girişimcisine de ilham kaynağı olmuştur. Ancak ne yazık ki bir e-ticaret sitesi açmak sanıldığı kadar kolay değildir. İşte Pagegy platformu da tam da bu noktada devreye girmektedir.

Pagegy, kişilerin saniyeler içerisinde kendi e-ticaret sitelerini açmalarını sağlayan bir platformdur. Basit arayüzü, kullanışlı ve esnek altyapısı sayesinde kişiler kendi online alışveriş mağazalarını kolaylıkla oluşturabilmektedir. Sadece e-posta adresiniz ile oluşturabileceğiniz Pagegy üyeliği ardından, yapılan yönlendirmeler ile istediğiniz kategoride kendi e-ticaret sitenizi açabilirsiniz.

Pagegy hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler