AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2015)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2015)

WebMasto’da Temmuz ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne bir göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Temmuz ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için hazırladığımız “Ayın Web Siteleri” arşivine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son 2 gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

WebMasto Ayın Web Siteleri (Temmuz 2015)

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• bakiniz.com

Bakiniz.com

Bir sinema blogu olan kalabalık bir yazar kadrosuna sahip olan Bakiniz.com, sinema dünyasına dair güncel haberleri ve filmler hakkında detaylı yazıların yer aldığı çeşitli kategorileri bünyesinde barındırıyor. Sitede dizi & film değerlendirmelerinin yanı sıra; röportajlar, fragmanlar, soundtracklar, Türk Sineması, öneriler ve daha birçok konuda zengin içerik bulunuyor. Kaliteli ve özgün içeriklere sahip sinema blogları arasında yer alan Bakiniz.com’a bir göz atabilirsiniz.

Ziyaret etmek için: bakiniz.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• bolbilim.com

Bolbilim.com

Pınar Yolum ve İlker Birbil isimli iki akademisyenin deneyimlerini paylaştığı Bolbilim.com’da akademisyenlik ile ilgili notlardan makale yazma tekniklerine; lisansüstü ile ilgili ipuçlarından yazarların hayata dair deneyimlerine kadar birçok konuda içerik bulmanız mümkün. Oldukça samimi bir dil ile oluşturulan içerikler, özellikle eğitim dünyasında yer alan kişilerin hayli ilgisini çekecek türden. Hoşunuza gideceğini düşündüğümüz bu blogu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ziyaret etmek için: bolbilim.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• geziko.com/blog

Geziko.com/blog

Gezmeyi, seyahat etmeyi, yeni kültürler öğrenmeyi sevenlerin hoşuna gidebileceğini düşündüğümüz Geziko.com/blog adresinde, birbirinden keyifli birçok içerik yer alıyor. Türkiye ve dünyadaki farklı kültürleri, şehirleri tanıtan, okuyucularına bu bağlamda çeşitli gezi ipuçları ve faydalı bilgiler veren blogda, yazılar arasında harita üzerinden geçiş yapabilmenizi sağlayan hoş bir arayüz de mevcut. Bu interaktif harita üzerinden istediğiniz ülke veya şehir ile ilgili yazılan içeriklere ulaşmanız mümkün. Özellikle seyahat etmeyi ve farklı kültürler, şehirler keşfetmeyi seven kişilere bu gezi blogunu ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz.

Ziyaret etmek için: geziko.com/blog

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• insanveevren.wordpress.com

Insanveevren.wordpress.com

“Bilinenden Bilinmeyene…” sloganıyla standart bilgilerden çok daha ötesini sunan bu blog, özellikle evren, insan, tarih, mitoloji, bilim, din, kültür gibi anahtar kelimeler ile ifade edebileceğimiz dolu dolu içeriklere sahip. Fotoğraf ve videolarla da zenginleştirilen bilgi dolu yazılara sahip bu blogu keyifle takip edeceğinizi düşünüyoruz.

Ziyaret etmek için: insanveevren.wordpress.com

[su_divider top=”no” divider_color=”#f5f5f5″ size=”2″]

• kelimelerbenim.com

Kelimelerbenim.com

Sezer İltekin tarafından 2008 yılında yayın hayatına başlayan Kelimelerbenim.com isimli kişisel blog, yazarın kendi deneyimleri ile harmanladığı birçok yazıyı barındırıyor. Blogging ipuçlarından genel kültüre, teknolojiden gündem ile ilgili kişisel yorumlamalarına kadar birçok konuda içeriği bu blogda bulabilirsiniz. “Bu Hafta Ne Öğrendim” isimli yazı serisiyle de öğrendiği yeni bilgileri okuyucularıyla paylaşan Sezer İltekin’in bu kişisel bloguna bir göz atmalısınız.

Ziyaret etmek için: kelimelerbenim.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler