AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Ekim 2016)

WebMasto’da Ekim ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Ekim ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• bilimfelsefedin.org

bilimfelsefedin.org

Adından da anlaşılacağı bu blogda bilim, felsefe ve din konuları ayrıntılarıyla birlikte ele alınıyor. Blogda güncel meseleler, fenomen haline gelen dini ve siyasi konular, felsefi tartışmalar ve daha fazlasını bulmak mümkün. Ayrıntılı analizler, tartışmalar, yorumlar ve görüşlere yer verilen ve sık sık güncellenen Bilimfelsefedin.org’u ilgisi olan herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: bilimfelsefedin.org


• busece.net

busece.net

Plaza yaşantısında uzaklaşarak kendisini seyahate adayan Buse Ağnaday, kişisel blogu olan Busece.net’te kendi deneyimlerini okuyucularıyla paylaşıyor. Blogda Türkiye ve yurtdışında gerçekleştirmiş olduğu seyahatlerin yanı sıra; spor, eğlence, sanat gibi birçok konuda blog sahibinin tecrübelerine ulaşmak mümkün. Samimi anlatım dili ve deneyim dolu içerikleri ile Busece.net’i seyahat etmeyi seven ve yeni şeyler öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: busece.net


• fikircok.net

fikircok.net

“Türkiye’nin Bağımsız Reklamcılık ve Fikir Platformu” sloganıyla yayın hayatını sürdüren Fikircok.net; pazarlama, reklamcılık, teknoloji, dijital medya, girişim fikirleri gibi konular etrafında şekillenen bir platform. Siteyi özellikle bağımsız ve açık sözlü olmasıyla öne çıkan bir platform olarak da adlandırmak mümkün. Örneğin “Gelişine Çakanlar” kategorisi altında emek hırsızlığı yapılan dijital işler ayrıntılarıyla ele alınıyor diyebiliriz. Güzel fikirleri, yaratıcı dijital işleri ve daha nicesini bulabileceğiniz Fikircok.net’i herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: fikircok.net


• infografik.com.tr

infografik.com.tr

Türkiye’deki sayılı infografik platformlarından biri olan Infografik.com.tr, birçok kategori altında önemli bilgileri infografikler haline ziyaretçilerine sunuyor. Görsellerin gücünü kullanan bu blogda; sosyal medyadan teknolojiye, sağlıktan ekonomiye kadar birçok konuda faydalı infografik bulmak mümkün. Bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: infografik.com.tr


• muthispsikoloji.com

muthispsikoloji.com

Bir psikoloji blogu olan Muthispsikoloji.com, psikoloji alanında zengin içerikleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Sık sık güncellenen içeriklere sahip bu blogda; psikoloji altında çocuklar, aileler, çeşitli rahatsızlıklar, filmler, kitaplar ve daha birçok konu ele alınıyor. Psikolojiye ilgi duyan ve bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen herkese tavsiyemizdir.

Ziyaret etmek için: muthispsikoloji.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler