AnasayfaAyın Web SiteleriWebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2016)

WebMasto Ayın Web Siteleri (Kasım 2016)

WebMasto’da Kasım ayı için seçilen Ayın Web Siteleri’ne göz atın.

Her ay düzenli olarak hazırladığımız WebMasto Ayın Web Siteleri serisine Kasım ayı ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylar için listelenen web sitelerine Ayın Web Siteleri arşivinden ulaşabilirsiniz.

Eğer siz de beğendiğiniz web sitelerinin ya da kendi web sitelerinizin WebMasto.com’da yayınlanmasını istiyorsanız, web site adreslerini ilgili ayın son iki gününe kadar ayinwebsiteleri @ webmasto.com adresine gönderebilirsiniz. Ancak gönderdiğiniz her web sitesini yayınlayacağımızın garantisi olmadığını unutmayın.

NOT: Sıralama alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır.

• bilemezsin.com

bilemezsin.com

İlk bakışta klasik bir tahmin & iddia platformu gibi gözükse de, Bilemezsin.com aslında bundan çok daha fazlasına sahip. İlk olarak 2011 yılında bir Ekşi Sözlük eklentisi olarak geliştirilen platform, 2016’da bir sosyal tahmin sitesi olarak yeniden kullanıcıların karşısına çıkmış durumda. Sitede genel konulardan spesifik konulara kadar birçok alanda sorular soruluyor ve bu sorular oyunlaştırılarak kullanıcıların tahminlerine sunuluyor. Eşine pek rastlanmayan Bilemezsin.com’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: bilemezsin.com


• dusunbil.com

dusunbil.com

Düşünbil Dergisi’nin dijital ayağını oluşturan Dusunbil.com, kullanıcılara birçok konuda zengin içerikler sunuyor. Özellikle bilim, felsefe, psikanaliz gibi konuların ağırlık verildiği sitede, bu çerçevede çeşitli makaleler, denemeler ve çeviriler yer alıyor. Bunun dışında siyasetten felsefeye, düşünceden kültür ve sanata kadar birçok konuya da değiniliyor. Ziyaret etmenizi öneririz.

Ziyaret etmek için: dusunbil.com


• eticaretgunlugu.com

eticaretgunlugu.com

Adından da anlaşılacağı üzere Eticaretgunlugu.com, e-ticaret üzerine inşa edilmiş bir web günlüğü olarak karşımıza çıkıyor. Ağırlıklı olarak sektörel içeriklerin yer aldığı sitede, e-ticaret ile ilgili haberler, merak edilenler, çeşitli ipuçları, rehberler, başarı hikayeleri ve daha nicesini bulmak mümkün. Sık sık güncellenen Eticaretgunlugu.com’u sektördeki herkese tavsite ederiz.

Ziyaret etmek için: eticaretgunlugu.com


• patiliyo.com

patiliyo.com

Hayvanseverlerin oldukça seveceğini düşündüğümüz Patiliyo.com, kedilerden köpeklere kadar hayvanlar ile ilgili zengin içerik arşivine sahip. Çeşitli listelerin, fotoğrafların ve listelerin yer aldığı sitede, evcil hayvan bakımından eğlenceli videolara kadar birçok içerik bulmak mümkün. Amacı insanlara hayvan sevgisini aşılamak olan Patiliyo.com’u içinde hayvan sevgisi olan-olmayan herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: patiliyo.com


• tasarimcantasi.com

tasarimcantasi.com

Dijitalde Türkiye’deki tasarım alanındaki eksikliği doldurma amacıyla yayın hayatına başlayan Tasarimcantasi.com, doyurucu içerikleriyle ön plana çıkıyor diyebiliriz. Sitede yardımcı tasarım araçlarından vektörel çizimlere, basılı materyallerden web tasarımına kadar tasarım çerçevesinde birçok faydalı içerik bulabilirsiniz. Nedir, nasıl yapılır tarzı içerik türlerinin de yer aldığı Tasarimcantasi.com’u tasarım ile ilgilenen herkese tavsiye ederiz.

Ziyaret etmek için: tasarimcantasi.com

Webmasto'ya abone olun!

Webmasto'ya abone olun; haftalık içerik özetleri, özel dosyalar, raporlar, faydalı ipuçları ve daha fazlasını e-posta yoluyla size gönderelim.

Takip Edin

İlgili İçerikler